Czym jest Kwadrat?

Kwadrat to ludzie

Ludzie mniej lub bardziej poważni, ludzie mniej lub bardziej cierpliwi. Ludzie weseli, ludzie marudni, ludzie wiecznie głodni. Ludzie ambitni, ludzie zagubieni, ludzie-legendy. Matematycy, fizycy, biolodzy, psychologowie. Doktranci, magistranci, studenci pierwszego roku i ludzie, którzy zdołali wylecieć. MISMaPi.

Kwadrat to miejsca

Od Bieszczad po Karkonosze, od Mazur po Tatry. Góry, lasy, jeziora. Miasteczka, chatki, wsie. Miejsca mniej lub bardziej cywilizowane. Miejsca mniej lub bardziej znane. Miejsca, które odwiedzamy tysiąckroć i miejsca, do których już nigdy nie wrócimy.

Kwadrat to wspomnienia

Wspólne piwo w Warszawie, wspólny tydzień w Bieszczadach. Rozpalanie ogniska w deszczu, pagajowanie przez pół jeziora w nocy, zjazd na dupolotach z Pilska, naprawianie łańcucha w upale. Wspólne odgarnianie śniegu z namiotów, wspólne tonięcie w błocie po kolana. Gotowanie Wielkiego Bełta, planowanie następnych wyjazdów, śpiewanie przy ognisku do świtu. Te ulotne chwile, zapisane dla potomnych w Kronice.

Kwadrat to nadzieje

Na ładną pogodę następnego dnia. Na to, że w chatce, do której idziemy, nie zabraknie chatkowego. Na to, że apteczka w plecaku nie będzie potrzebna. Na dobry wiatr w żaglach. Żeby dętki wytrzymywały kolejne kilometry. Na to, żeby lina nie pękła. Na to, że nigdy nie zabraknie szalonych pomysłów do realizacji.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek; jeśli lubisz turystyczne klimaty; jeśli szukasz ludzi, z którymi możesz oderwać się od szarej rzeczywistości; jeśli chcesz stać się częścią fantastycznych historii, w które nikt nie uwierzy…

DOŁĄCZ DO NAS!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License