Rok 2010 - relacje

VI Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej

W listopadowy weekend (19-21 XI 2010) nasza Kwadratowa ekipa wybrała się do stolicy Dolnego Śląska, aby kibicować dziewczynom (i Lolkowi) z zespołu "Myśli rozczochrane wiatrem zapisane" podczas kolejnej edycji "Przeglądu Kultury Studenckiej". Misja zakończyła się podwójnym sukcesem, ponieważ zespół zdobył pierwszą nagrodę jury oraz nagrodę publiczności!

Jak to się wszystko odbyło, można przeczytać poniżej.

No hurry in Africa! wtorek 19 X 2010, 19:30

Odbył się pokaz zdjęć z Tanzanii pt. "No hurry in Africa!". O swoich przygodach na Czarnym Lądzie opowiedziała Katarzyna Molendowska wraz z Adamem Kryszkiewiczem.

No%20hurry%20in%20Africa2.jpg

Powrót na Hawiarską 2010 15 -17 X 2010

Weekendowy wyjazd w Gorce, do dawnej legendarnej Hawiarskiej Koliby, miejsca wielu obozów zerowych MISMaPu (obecnie Gorczańska Chata). 37 osób na pokładzie i świetna atmosfera! Zdjęcia w naszej galerii.

hawiarska2010.jpg

Skałki po sesji

Odbył się kolejny wyjazd w skałki, tym razem granitowe (Sokoliki). Tym razem pogoda pozwoliła nam się wspinać i udało się pokonać sporo dróg.
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Juwenalia pod żaglami

Podobnie jak w ubiegłych latach, zebraliśmy ekipę i wespół ruszyliśmy na podbój Jeziora Zegrzyńskiego.

Pokaz zdjęć z Ameryki Środkowej

Skałki w weekend majowy

skalkiv10.JPG

W dniach 1-3 maja 5-cio osobowa grupa Kwadratów wybrała się do Doliny Będkowskiej na wyjazd wspinaczkowo-naukowy.


Zdjęcia

Nocne wyjście na Orłową 24 IV

Sześcioosobowa grupa Kwadratów - fizyków, nie wyobrażała sobie będąc na konferencji w górach, w owe góry się nie wybrać. A, że program był napięty, na górskie wędrówki została tylko noc

Rowery w Puszczy Bolimowskiej 18 IV

PuszczaBolimowska2010.JPG

Trasa: PKP Skierniewice -> ok. 60km drogami gruntowymi albo asfaltowymi przez las -> PKP Żyrardów / PKP Radziwiłłów.


Zdjęcia...

Yapa 2010…

Yapa2010.jpg

Kameralny wypad do Łodzi 12-14 marca. Masa koncertów, pięknej muzyki. No i nasz MISMaPowy zespół Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane odniósł kolejne sukcesy, gratulujemy! http://www.yapa.art.pl/2010/konkurs.php
Zdjęcia...

To 24 był lutego…

W kameralnym gronie integrowaliśmy się przy szantach w Klubie Przechyły. Data nie przypadkowa :)

Górsko-Narciarskie Kwadratowe Ferie –Wierchomla 7-12 lutego 2010

Wierchomla.JPG

Wyjazd bardzo udany! Przekonajcie się sami:
(Zdjęcia...)

Fantastyczny wyjazd, niezapomniana mismapowa atmosfera - koniecznie trzeba to powtórzyć :)
Asia Jankowska, IV rok

Góry białe, niemal bezludne i urzekające, ale szlaki nie zawsze oznaczone jak powinny. Na szczęście większość przetarta :) Towarzystwo jak zawsze nie zawiodło i można było miło spędzić również wieczór.
Ania Kelm, III rok

Bardzo fajny wyjazd: poznałam MISMaPów z innych roczników i kierunków, pojeździłam na nartach w miłym towarzystwie, przeżyłam pierwsze spotkanie z setem - świetna gra i bardzo integrująca:). No i to spaghetti z 2kg makaronu, 2kg boczku, 2kg cebuli i 2kg śmietany!:) Śpiewanie wieczorne przy gitarze i zwierzenia: "czemu wybrałam/em fizykę;)" też będę miło wspominać.
Bogusia Gorczyca, IV rok

Wyjazd bardzo udany. Stanowczo odradzam nocowanie u gospodarzy, u których nocowaliśmy tej zimy, ale polecam integrację z członkami kolegium. Nie ukrywam, że moim zdaniem MISMaP to zbieranina ludzi dziwnych, ale to właśnie uważam za wystarczający powód żeby choć trochę niektórych z nich poznać. Ten wyjazd był ku temu świetną okazją!
Jędrek Świeżewski, IV rok

To był udany wyjazd narciarski, który pozwolił na zasłużony odpoczynek. Oprócz szusowania na stoku, miło wspominam nocne rozmowy, grę w Seta, grzane wino i wspólne gotowanie (a także spożywanie!).
Piotr Migdał, V rok

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License