Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej 2008

Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham" to jedna z wielu imprez organizowanych w ramach projektu muzyczno - poetyckiego "W górach jest wszystko co kocham", który skupia ludzi chodzących po górach z całej Polski. Przez trzy dni odbywają się koncerty konkursowe i koncerty znanych i lubianych zespołów i wykonawców. W tym roku zagrają między innymi: Wolna grupa Bukowina, Dom o Zielonych Progach, Cisza jak Ta, itd. Cały program na stronie przeglądu.

We Wrocławiu spotkamy oczywiście Marka poznanego na Hawiarskiej oraz naszych znajomych z październikowego Rajdu AKT. Przegląd jest świetną okazją do poznania ludzi, którzy kochają góry, muzykę i poezję oraz do wspólnego pośpiewania z nimi przez całą noc ;) W ciągu dnia będzie też oczywiście okazja do pospacerowania po wrocławskim rynku i innych pięknych zakątkach tego miasta.

A teraz konkrety:

TERMIN: 14-16 listopada

WYJAZD: chcemy wyjechać w piątek pociągiem o 12.45, gdyż nie chcemy stracić piątkowego koncertu który zaczyna się o 20.00 :). Jeżeli ktoś ma zajęcia i bardzo nie chce ich opuścić może dojechać sam (lub z kimś) późniejszym pociągiem.

POWRÓT: wracamy pociągiem o północy czyli w Warszawie jesteśmy w poniedziałek o 6 rano.

KOSZTY: trzeba mieć 70zł na pociąg w obie strony + 35zł na karnet koncertowy + kasę na obiady (ze dwa), jedzonko na kolacje i śniadania oraz przejazdy tramwajem / autobusem. Czyli w sumie ok 105zł + według uznania :)

NOCLEG: jeżeli w miarę szybko zarezerwujemy miejsca noclegowe to będziemy je mieli zupełnie za darmo w akademiku Politechniki Wrocławskiej w warunkach turystycznych. Potrzebne będą karimaty i śpiworki. Łazienka na miejscu się oczywiście znajdzie, a czy kuchnia? Nie wiadomo. Akademik znajduje się około 15 minut piechotą od miejsca koncertów czyli od Stołówki PW.

ZGŁOSZENIA: jeżeli chcesz wybrać się z nami do Wrocławia to zgłoś się już teraz! Chcemy mieć zapewnione miejsca noclegowe więc jak najszybciej musimy wiedzieć czy jedziesz z nami! Jeśli już wiesz, to pisz na moc.liamg|pamsim.tardawk#moc.liamg|pamsim.tardawk, czekamy do 5.11, gdyż później nie wiadomo jak będzie z rezerwacją biletów i noclegów.

Gorąco polecamy i zapraszamy!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License